Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Zápis z výborové schůze ze dne 14. 7. 2017 v Ústí nad Labem

Přítomni: O. Dolejšová, M. Hohenbergerová, J. Jelínková, P. Kučera, S. Rosenthalová
 
1.       Předsedkyně spolku informovala výbor o průběhu soudního jednání žalobce P. Miroslav Pácal versus žalovaný J A P A N K L U B z.s.  na určení neplatnosti rozhodnutí orgánu spolku. Vyslechnuti byli čtyři svědci.
 
2.       Na minulé VS byla projednána možnost zakoupení multifunkční tiskárny pro klubové účely, zejména pro tisk katalogů, diplomů pro pořádané výstavy naším spolkem. Tiskárna BROTHER DCP L8410CDW včetně náhradního velkokapacitního toneru. Cena tiskárny společně s tonerem je 14 359,- Kč včetně 21% DPH.  Tiskárna byla servisním technikem uvedena do provozu a byla instalována pro tisk na PC p. Jelínkové a p. Kučery.
 
3.       Na Krajskou výstavu dne 22. 7. 2017 je přihlášeno 301 psů. Budou postaveny 4 výstavní kruhy. Vstupní listy vystavovatelům byly rozeslány pomocí programu DOG OFFICE. Posudkové listy a knihy rozhodčích jsou vytištěné (zajistila S. Rosenthalová a Mgr. Rybárová).
 
4.       P. Kučera s manželkou ve spolupráci s p. J. Jelínkovou zajistí tisk a kompletaci diplomů a katalogů pro krajskou výstavu. Na krajskou výstavu potvrdili delegaci rozhodčí p. M. Václavík, Mgr. B. Ovesná, Mgr. Z. Brotánková a Ing. L. Jančík. Moderování závěrečných soutěží : Mgr. Rybárová, zápis do PP p. Jelínková a Kučerová, pokladna a finanční záležitosti v rámci výstavy  M. Hohenbergerová. Řízení přípravného kruhu p. J. Panochová, fotografie R. Rosenthalová , příprava cen pro vítěze Mgr. Coubalová.  Parkovací služba P. Kučera, K, Kudrna.
 
5.       Plán výstav J A P A N K L U B z.s. pro rok 2018 –
24. 2. 2018  – Klubová výstava s CAC (Nejlepší pes/fena) Penzion Šimanda Praha
21. 7. 2018  – Krajská výstava areál sportovního hřiště Martiněves
17. 11. 2018 – Klubová výstava s CAC (Klubový vítěz mladých, Klubový vítěz),  Penzion Šimanda Praha nebo KD Charvatce. Místo bude upřesněno.
Termín a místo konání  letní klubové výstavy bude projednán na další VS spolku.
 
Zapsala : S. Rosenthalová dne 14. 7. 2017 v Ústí nad Labem