Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Výsledky KV Charvátce - 08. 11. 2014

rozhodčí: Margaret Mallows - GB

 




  PSI bílo-černá  
  třída štěňat  
1 Anýzek Buddhův Chin CMKUJCH/3512//14
  o. JCH Simsalachin Peto Mohito  nar. 08.06. 2014
  m .Pohádka Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m: Bělohlávek Jiří    
  Absent  
     
  mezitřída:   
2 Felix na Klínkách CMKU/JCH/3381/13
  o. Xendy Berinela nar. 01.06.2013
  m. Zorín Veselý skřítek  
  ch. Vacková Marie  
  m.Hromádková Blanka  
  V4  
     
3 Hiroshi Hito Akwamaryn CMKU/JCH/3447/-13/13
  o. CIB Keepsake Little Big Man At Touche ´s nar.01.07.2013
  m. Mako Mai Akwamaryn  
  ch. Kasprzak Dorota  
  m. Pechanová Jana  
  V2  
     
4 Galli Vendy Corsa CMKU/JCH/3370/13
  o. Xenshin Stříbrný drak nar. 06.05.2013
  m. Akéla Vendy Korsa  
  ch. Zourková Václava  
  m. Kočvarová Lucie  
  V3  
     
5 Simsalachin Poeto Mohito CMKU/JCH/3393-13/13
  o. CH Vanistika Kenzo nar.23.02.2013
  m. JCH Simsalachin Gee Hye Lee  
  ch.  D ´Elicio Silvia  
  m. Janíčková Hana  
  V1 CAC, Vítěz barvy, Klubový vítěz, BOS  
     
  třída otevřená  
6 Elliot von Reifra CMKU/JCH/3549/-13/14
  o.  CH James no Chasen nar. 20.03.2013 
  m. CH Randalets American Beauty  
  ch. R.J.Janssen Spitz  
  m. Hroncovi M + M  
  V2  
     
7 Jewel od Dvou ořechů CMKU/JCH/3292/12
  o. CIB, CH Laiko od Dvou ořechů nar. 20.11.2012
  m. Xissi od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Maternová Ivana  
  V1 CAC  
     
8 Xenshin Stříbrný drak CMKU/JCH/2836/09/11 
  o. CH Odessa ´s Samovar nar.18.07.2009
  m.  Feizuki Stříbrný drak  
  ch. Ing. Dvořáková Alena  
  m.  Ing. Zourková Václava  
  Absent  
     
  třída vítězů:   
9 Dominick od Dvou ořechů CMKU/JCH/3187/11
  o. Yamori od Dvou ořechů nar.10.10.2011
  m. Monella Del Sadani Made in Italy  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncová Michaela  
  V1 CAC  
     
  třída čestná:   
10 Uriáš od Dvou ořechů CMKU/JCH/2909/ 10    
  o. CH Zemstars Expert Design nar. 09.01.2010
  m. CIB CH Vivi od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncovi M + M  
  V1  
     
  FENY bílo-černá  
  třída dorostu  
11 Nugetka pod Rozhlednou CMKU/JCH3505/14
  o. CH Dylan Born to Succes nar. 24.04.2014
  m. Hetty pod Rozhlednou  
  ch. Kornerová Pavla  
  m. Kornerová Pavla  
  VN2  
     
12 Quinna od Dvou ořechů CMKU/JCH/3462/14
  o. Flip od Dvou ořechů nar. 17.02.2014
  m. Simsalachin Kleoniki Mia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  VN1 Nejlepší dorost  
     
  mezitřída:  
13 Isha z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3317/12
  o. Hikaru z Květu Rhododendronu nar. 28.10.2012
  m. Aikiri Velkolosinksý kvítek  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Kučerová Jitka  
  V4  
     
14 Jingels z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3342/13
  o. C.I.B. Keepsake Little Big Man At Touche ´s nar. 05.04.2013
  m. CH Xaiyumi Stříbrný drak  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Pechanová Jana  
  V1 Res. CAC  
     
15 Matylda pod Rozhlednou CMKU/JCH/3391/13
  o. CH Dylan Born to Success nar. 19.05.2013
  m. Joshi Fumi Chin Untis  
  ch. Kornerová Pavla  
  m. Ješková Hana  
  V3  
     
16 Waley Chin Untis CMKU/JCH/3353/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 21.04.2013
  m. Zuiko Daima Untis  
  ch. Janíčková Hana  
  m. Dohnalová Romana  
  V2  
     
  třída otevřená  
17 Ami Minamoto CMKU/JCH/3321/12
  o. Yamori od Dvou ořechů nar. 10.12.2012
  m. Britney Spears Milba bam  
  ch. Pácal Miroslav  
  m. Pácal Miroslav   
  V4  
     
18 Channie z Podhájské chaloupky CMKU/JCJ/3255/12
  o. Flip od Dvou ořechů nar. 06.04.2012
  m. Xaiyumi Stříbrný drak  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Pechanová Jana  
  V2  
     
19 Iszi Berinela CMKU/JCH/3221/12
  o. Waldy Berinela nar. 23.01.2012
  m. Brenda z Medoušku  
  ch. Šibravová Jana  
  m.Kučerová Jitka  
  V3  
     
20 U-Shinya Chin Untis CMKU/JCH/3310/12/13
  o. CH Rokishi Stříbrný drak nar.10.10.2012
  m.Pashmina Chin Untis  
  ch. Janíčková Hana  
  m. Janíčková Hana  
  V1 CAC, Vítěz barvy, Klubový vítěz  BOB  
     
  třída vítězů:  
21 Dike Vendy Korsa  CMKU/JCH/3183/11/13
  o.Xenshin Stříbrný Drak nar. 21.11.2011
  m. Akéla Vendy Korsa  
  ch. Ing. Zourková Václava  
  m. Ing. Zourková Václava  
  Absent  
     
  třída čestná:  
22 E-Nyoko z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/2918/10
  o. CIB Laiko od Dvou ořechů  nar. 23.01.2010
  m. CIB Ayscha Adoré z Podhájské chaloupky  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Pechanová Jana  
  V1  
     
  PSI - bílo-červená  
  třída mladých:  
23 Zantom Buddhův Chin CMKU/JCH/3425/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 06.10.2013
  m. Elienka Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Kornerová Pavla Ing.  
  V1 CAJC  
     
  FENY bílo-červená  
  třída mladých:   
24 Ynota Bene Buddhův Chin CMKU/JCH/ 3424/13
  o.  Tymiánek Buddhův Chin nar. 04.09.2013
  m.CH  Natya Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Janíčková Hana  
  V1 CAJC BOJ  
     
25 Zorthé Buddhův Chin CMKU/JCH/3426/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 0610.2013
  m. Elienka Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Kučerová Jitka  
  V2  
     
  mezitřída:   
26 Akemi Minamoto CMKU/JCH/3322/12
  o. Yamori od Dvou ořechů nar.10.12.2012
  m. Britney Spears Milba Bam  
  ch. Pácal Miroslav  
  m. Pácal Miroslav   
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  třída otevřená  
27 Chichi Chanel z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3255 /12    
  o. Flip od Dvou ořechů nar. 06.04.2012
  m. CH Xaiyumi Stříbrný drak  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Jelínková Jana  
  V1 Res. CAC  
     
  třída vítězů  
28 Britney Spears Milba Bam CMKU/JCH/2667/09/10
  o. Okama od Mojského lesa nar. 07.08.2009
  m. Eminence Chin Untis   
  ch. Bambas Miloslav  
  m. Pácal Miroslav  
  V1 CAC  
     
29 Xirín od Dvou ořechů CMKU/JCH/2942/10/11
  o. Genji od Dvou ořechů  nar. 14. 04.2010
  m. CIB Fongare od Dvou ořechů    
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V2