Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů » Výstavy » Výstavy - výsledky

Výsledky SVP Budyně nad Ohří - 04. 07. 2015

Speciální výstava Budyně nad Ohří - 04. 07. 2015

rozhodčí: Elena Shevchenko 
 



  PSI bílo-černá
  třída dorostu
1 Omikudzi Gwarneri
  o. Omikudzi Graf Orlov
  m .Omikudzi Bravia Fortunata
  ch. E a N Shillovy
  m: Veselá Dana
  VN1
   
  mezitřída
2 Falco z Medoušku
  o. Wendy od Dvou ořechů
  m. Cedra Veselý skřítek
  ch. Maternová Ivana
  m. Neumannová Eva
  V1, RES. CAC
   
  třída otevřená
3 Jewel od Dvou ořechů
  o. CIB, CH Laiko od Dvou ořechů
  m. Xissi od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Ivana Maternová 
  V1 CAC, VB, VSV BOB
   
4 Kayo Berinela
  o. Flip od Dvou ořechů
  m. Petty Berinela
  ch. Šibravová Jana
  m. Šibravová Jana
  V2
  třída vítězů
5 Uriáš od Dvou ořechů
  o. CH Zemstars Expert Design
  m. CIB CH Vivi od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Hroncovi M + M
  V1 CAC
   
  třída čestná
6 C. I. B. Laiko od Dvou ořechů
  o. CH Zemstars Expert Design
  m. CIB CH Vivi od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Hroncovi M + M
  V1 CAC
   
  PSI - bílo-červená
  třída dorostu:
7 Daiki od Mirky
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia
  m. Gebora od Dvou ořechů
  ch. Hohenbergerová Miroslava
  m. Hohenberger Jan
  VN1 NEJLEPŠÍ DOROST
   
  třída mladých
8 Gimli z Medoušku
  o. Wendy od Dvou ořechů
  m. Daisy z Medoušku
  ch. Maternová Ivana
  m. Maternová Ivana 
  V1 CAJC BOJ
   
  mezitřída: 
9 Xedorek Buddhův Chin
  o. Tymiánek Buddhův Chin
  m. Cataika Chin Untis
  ch. Janíček Stanislav
  m. Pisárová Dana
  V1 CAC VB
   
  FENY bílo-černá
  třída dorostu
10 Iris Kutnohorských havířů
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia
  m.Erioko od Dvou ořechů
  ch. Kudrna Jaroslav
  m. Kudrna Jaroslav
  VN1
   
11 Urri od Dvou ořechů
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia
  m. Derry od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Jelínková Jana
  VN2
   
  třída mladých
12 Panaiko Stříbrný drak
  o: Franki Ered Luin
  m: Gejsha - Sajuri Stříbrný drak
  ch. Dvořáková Alena Ing.
  m. Nováková Milena 
  V1 CAJC
   
  mezitřída: 
13 Quinna od Dvou ořechů
  o. Flip od Dvou ořechů
  m. Simsalachin Kleoniki Mia
  ch. Dolejšová Olga
  m. Hroncovi M + M
  V1 CAC
   
  třída otevřená
14 Hotaru od Dvou ořechů
  o. Genji od Dvou ořechů
  m. Penn od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Nagyová Jana
  V2
   
15 Isha z Podhájské chaloupky
  o. Hikaru z Květu Rhododendronu
  m. Aikiri Velkolosinksý kvítek
  ch. Pechanová Jana
  m. Kučerová Jitka
  V1 CAC, VB, VSV BOS
   
  FENY bílo-červená
  třída štěňat: 
16 Zana od Dvou ořechů
  o.  Simsalachin King of Chin
  m. Uriel od Dvou ořechů
  ch. Dolejšová Olga
  m. Veselá Dana
  VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ
   
  mezitřída: 
17 Zorthé Buddhův Chin
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí
  m. Elienka Buddhův Chin
  ch. Janíček Stanislav
  m. Kučerová Jitka
  V1 RES CAC
   
  třída otevřená
18 Chichi Chanel z Podhájské chaloupky
  o. Flip od Dvou ořechů
  m. CH Xaiyumi Stříbrný drak
  ch. Pechanová Jana
  m. Jelínková Jana
  V2
   
19 Zinami Stříbrný drak
  o. Seishiro Stříbrný drak
  m. Caramelka Sušský čert
  ch. Dvořáková Alena Ing.
  m. Pácal Miroslav
  V1 RES CAC 
   
  třída vítězů
20 Britney Spears Milba Bam
  o. Okama od Mojského lesa
  m. Eminence Chin Untis 
  ch. Bambas Miloslav
  m. Pácal Miroslav
  V1 CAC VB
   
  třída veteránů                      bílo - černá
21 Babeta Kutnohorských havířů
  o. Axir z Bářina pelíšku
  m. Valinka z Děčínského štěstí
  ch. Kudrna Jaroslav
  m. Kudrna Jaroslav
  V1 BOV