Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Výsledky Speciální výstavy 4. 6. 2017 Budyně nad Ohří





    PSI  
    třída dorostu   
1   QUENTO Berinela ČMKU/JCH/3769/16 
VN1   o.  NAGY Berinela nar. 29. 11. 2016
  m. CHERRY Berinela bílo-černý
  ch. Šibravová Jana  
  m. Šibravová Jana  
       
    třída mladých   
2   Spindulis DIJON  
V1, CAJC, BOJ,  B O S   o.  Astragus Grenadin CMKU/JCH3802/-16/16
  m. Gemmei Gaya  nar. 28. 06. 2016
  ch. Rukas Galina bílo-černý
  m. Pechanová Jana  
       
3   ERIC od Dvou ořechů CMKU/JCH/3733/15 
V2   o.  Simsalachin King of Chin nar. 09. 02. 2016
  m. Ella Buble Benteo Bohemia bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Šindelková Lucie  
       
4   Jesandakai NO ANSO NEEDED AT 02196203
V3   o.  Lishinto Azbo nar. 08. 03. 2016
  m. Jesandakai Miss Sassypants bílo-černý
  ch. Jessie Smith  
  m. Ješková Hana  
       
    mezitřída  
5   BACHI KURO SHIRO Manami Chin CMKU/JCH/3383/15 
V1, CAC   o.  Sanny od Dvou ořechů nar. 17. 09. 2015
  m. Chi Chi Chanel z Podhájské chaloupky bílo-černý
  ch. Jelínková Jana  
  m. Jelínková Jana  
       
    třída otevřená  
6   ARIN Větrný skřítek CMKU/JCH/3641/15
V1, CAC, VSV, VB   o.  Kayo Berinela nar. 10. 06. 2015
  m. Iszi Berinela bílo-černý
  ch. Kučerová Jitka  
  m. Kučerová Jitka  
       
7   INGO Berinela ČMKU/JCH/3218/12/13
V4   o.  Waldy Berinela nar. 23. 1. 2012
  m. Brenda z Medoušku bílo-černý
  ch. Šibravová Jana  
  m. Šibravová Jana  
       
8   Omikudzi GWARNERI CMKU/JCH/3603/15/14
V2, Res. CAC   o.  Omikudzi Graf Orlov nar. 30. 09. 2014
  m. Omikudzi Bravia Fortunata bílo-černý
  ch. E a N Shillovy  
  m: Rosenthalová Světlana  
       
9   VALDY od Dvou ořechů ČMKU/JCH/3572/14/16
V   o.  Acroy od Dvou ořechů nar. 1. 10. 2014
  m. Baby Love Chin Benteo Bohemia bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Osmíková Markéta  
       
10   SADAYOICHI Alikana CMKU/3727/16/-16/15/16
V3   o.  I´ts Garry De La Baie De Pempoul nar. 20. 04. 2015 
  m. Sumiko Akvamarin  bílo-černý
  ch. Krzeszowska Alina   
  m. Panochová Jana  
       
    třída vítězů  
11   JEWEL od Dvou ořechů  CMKU/JCH/3292/12
V1, CAC   o.  CIB, CH Laiko od Dvou ořechů nar. 20. 04. 2015 
  m. Xissi od Dvou ořechů bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
       
12   TARO od Dvou ořechů CMKU/JCH/3520/14
VD2   o.  El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 10.07.2014
  m. Aisuri Chin Benteo Bohemia bílo-červený
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Straussová Zdena  
       
    FENY  
    třída štěňat  
13   TINA pod Rozhlednou CMKU/JCH/3814/17
VN2   o.  C.I.B. Dylan Born to Success nar. 11. 01. 2017
  m. Yikiko Chan Belworth bílo-černá
  ch. Körnerová Pavla, Ing.  
  m. Körnerová Pavla, Ing.  
       
14   ZIA – ZITTA z Podhájské chaloupky ČMKU/JCH/3820/17
VN1, Nejlepší štěně   o. Hiroshi Hito Akwamaryn nar. 31. 1. 2017
  m. Jingels z Podhájské chaloupky bílo-černá
  Ch. Pechanová Jana  
  ch. Pechanová Jana  
       
    třída dorostu  
15   BIOKO z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3801/16
VN2   o.  I´ts Garry de La Baie De Pempoul nar. 23.10.2016
  m. Reiko Koroley z Květu Rhododendronu bílo-černá
  ch. Panochová Jana  
  m. Ješková Hana  
       
       
16   CERRIA MICHIKO Manami Chin CMKU/JCH/3771/16
VN1, Nejlepší dorost   o.  Akina Miyako Manami Chin nar. 30.10.2016
  m. Chichi Chanel z Podhájské chaloupky bílo-červená
  ch. Jelínková Jana  
  m. Jelínková Jana  
       
17   ZIA z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3796/16
VN3   o.  Sadayoichi Alikana nar. 15.09.2016
  m. Wakana z Květu Rhododendronu  bílo-černá
  ch. Panochová Jana  
  m.  Panochová Jana  
       
    třída mladých  
18   ELEANOR od Dvou ořechů  CMKU/JCH/3734/16 
V1   o.  Simsalachin King of Chin nar.09. 02. 2016
  m. Ella Buble Benteo Bohemia bílo-červená
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Šindelková Lucie  
       
19   Hin Satori KATARINA RKF 4599480
nenastoupila   o.  Hin Satori Vostriy Mech nar. 28.07.2016 
  m. Hin Satori Ti Aj Shi    bílo-černá
  ch. Schevcenko Elena  
  m. Rosenthalová Světlana  
       
20   SAJURI Stříbrný Drak CMKU/JCH/3745/16
V2   o.  Franki Ered Luin nar. 28.03.2016
  m. Yukiko Hvězda Pamiru bílo-červená
  ch. Dvořáková Alena Ing.  
  m. Hejnová Veronika  
       
    mezitřída  
21   FAY od Dvou ořechů  
V1, CAC   o.  Genji od Dvou ořechů  
  m. Cassandra Chin Benteo Bohemia CMKU/JCH/3736/16
  ch. Dolejšová Olga nar. 15.02.2016
  m. Straussová Zdena bílo-černá
       
22   Chilcoot BIANCA ČMKU/JCH/3756/-16/16
V2   o:  Okotan Nazonazo nar. 22.01. 2016
  m: Okotan Okami bílo-černá
  ch. Cozlová Jana, Mgr.  
  m. Cozlová Jana, Mgr.  
       
23   RYOKO z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3663/15
V3   o.C.I.B. Hiroshi Hito Akwamaryn nar. 06. 08. 2015
  m. XAIYUMI Stříbrný drak Bílo-černá
  ch. Pechanová Jana  
  m. Ing. Kornerová Pavla  
       
    třída otevřená  
24   GEJSHA - SAJURI Stříbrný Drak CMKU/JCH/3096/11
VD4   o. Franki Ered Luin nar.  12. 04. 2011 
  m. Hacumijo Stříbrný Drak Bílo-černá
  ch. ing. Dvořáková Alena  
  m. Hejnová Veronika  
       
25   CHICHI CHANEL z Podhájské chaloupky ČMKU/JCH/3256/12/14
V2, Res. CAC   o.  Flip od Dvou ořechů nar. 06. 04. 2012
  m. XAIYUMI Stříbrný drak bílo-červená
  ch. Pechanová Jana  
  m. Jelínková Jana  
       
26   MATYLDA pod Rozhlednou ČMKU/JCH/3391/13/15
V1, CAC   o.  DYLAN Born to Success nar. 19. 05. 2013
  m. JOSHI FUMI CHIN Untis bílo-černá
  ch. Ing. Kornerová Pavla  
  m. Ješková Hana  
       
27   ZORTHÉ Buddhův Chin ČMKU/JCH/3426/13 
V3   o. FANTOM ze Stříbrných nocí nar. 06. 10.  2013
  m. ELIENKA  Buddhův Chin bílo-červená
  ch. Stanislav Janíček  
  m. Kučerová Jitka  
       
    třída vítězů  
28   AMY ELLA ze Zlaté Olešnice ČMKU/JCH/3529/14/16
V2, Res. CAC   o.  Leonek Buddhův Chin nar. 29. 11. 2014
  m. Seikon Chin Untis bílo-černá
  ch. Cozlová Jana Mgr.  
  m. Cozlová Jana Mgr.  
       
29   ISZI Berinela  
V3   o. WALDY Berinela  CMKU/JCH/3221/12
  m. BRENDA z Medoušku  nar. 23. 01. 2012 
  ch. Šibravová Jana bílo-černá
  m. Kučerová Jitka  
       
30   CH QEDYLANA pod Rozhlednou  
V1, CAC, VSV, VB, B O B   o. C.I.B. Dylan Born to Success CMKU/JCH/3624/15  
  m. Yikiko Chan Belworth nar. 14. 04.2015
  ch.  Ing. Kornerová Pavla bílo-černá
  m.  Ing. Kornerová Pavla  
       
    třída veteránů  
31   ELIŠKA z Mokropeské zahrady  
nenastoupila   o. Heppy Berinela  ČMKU/JCH/2370/06 
  m. Zukemi Hvězda Pamíru  nar. 05. 04. 2006 
  ch.  bílo-červená
  m. Panochová Jana  
       
    třída čestná  
32   ISHA z Podhájské chaloupky  
nenastoupila   o. HIKARU z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3317/12
  m. AIKIRI Velkolosinský kvítek  nar. 28. 10. 2012 
  ch. Pechanová Jana bílo-černá
  m. Kučerová Jitka