Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Výsledky KV Charvátce - 18. 04. 2015

Klubová výstava Charvátce - 18. 04. 2015

rozhodčí: Ubrová Libuše




  PSI bílo-černá  
     
  třída štěňat  
1 Arthé ze Zlaté Olešnice CMKU/JCH/3528/14
  o. Leonek Buddhův Chin nar.29.11.2014
  m. Seikon Chin Untis  
  ch. Cozlová Jana Mgr.  
  m.  Cozlová Jana Mgr.   
  VN1 Nejlepší štěně  
     
  třída dorostu:   
2 Omikudzi Gvarneri CMKU/JCH/
  o.Omikudzi Graf Orlov nar. 30.09.2014
  m.Omikudzi Bravia Fortunata  
  ch. E a N. Shillovy  
  m.Rosenthalova Světlana  
  VN1  
     
  třída mladých  
3 Kent Golden Army CMKU/JCH/3589/-15/14
  o. Aikemuno Manhetten nar. 23.04.2014
  m.Glory Be Fluffy Pet  
  ch. Emelyanova A.  
  m. Bělohlávek Jiří  
  nepřítomen  
     
4 Roseheaven´s Simo CMKUJCH/3608/-15/14
  o. Roseheaven´s Fabian Lemon Touch nar. 23.05. 2014
  m. Roseheaven´s Sindie  
  ch. Hojer Grete  
  m.. Janíčková Hana  
  V1 CAJC BOJ BOS  
     
  mezitřída:   
5 Simsalachin Sole Mio CMKUJCH/3102/-14/14
  o. Chinnara ´s Last Action Hero  nar.13.11.2013
  m. Amy-Lee Princess of Moonlight Shadow  
  ch.  D ´Elicio Silvia  
  m:  Cozlová Jana Mgr.  
  VD1  
     
  třída otevřená  
6 Jewel od Dvou ořechů CMKU/JCH/3292/12
  o. CIB, CH Laiko od Dvou ořechů nar. 20.11.2012
  m. Xissi od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAC  
     
7 Kayo Berinela CMKU/JCH/3303/12
  o. Flip od Dvou ořechů nar.08.10.2012
  m. Petty Berinela  
  ch. Šibravová Jana  
  m.  Šibravová Jana  
  VD 3  
     
8 Max-Karin od Dvou ořechů CMKU/JCH/3334/13
  o. Acroy od Dvou ořechů nar.17.01.2013
  m. Rhea od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Bělohlávek Jiří  
  nepřítomen  
     
9 Xenshin Stříbrný drak CMKU/JCH/2836/09/11 
  o. CH Odessa ´s Samovar nar.18.07.2009
  m.  Feizuki Stříbrný drak  
  ch. Ing. Dvořáková Alena  
  m.  Ing. Zourková Václava  
  VD2  
     
10 Simsalachin Poeto Mohito CMKU/JCH/3393-13/13
  o. CH Vanistika Kenzo nar.23.2.2013
  m. JCH Simsalachin Gee Hye Lee  
  ch.  D ´Elicio Silvia  
  m.  Janíčková Hana  
  V1 CAC Vítěz barvy Nejlepší pes  
     
  třída veteránů:  
11 Okama od Mojského lesa CMKU/JCH/2449/06/09 
  o. Daumen Veselý skřítek nar.27.12.2009
  m. Babeta od Mojského lesa  
  ch. Koutníková Magda  
  m.  Elčknerová Dana  
  VD1  
     
  třída mladých  
12 Gimli z Medoušku CMKU/JCH/3498/14
  o. Wendy od Dvou ořechů nar. 06.05.2014
  m. Daisyz Medoušku  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Maternová Ivana  
  V1  
     
13 Hiro z Medoušku CMKU/JCH/3533/14
  o. Wendy od Dvou ořechů nar. 03.07.2014
  m. Zuza Berinela  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Kupková Alexandra  
  D  
     
14 Taro od Dvou ořechů CMKU/JCH/3520/14
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 10.07.2014
  m. Aisuri Benteo Bohemia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m.  Straussová Zdena  
  VD2  
     
  třída otevřená:  
15 Akim ze Zubřích lesů CMKU/JCH/3078/11/14
  o. Okama od Mojského lesa nar. 27.01.2011
  m. Fey Mystery ze Stříbrných nocí  
  ch. Elčknerová Dana  
  m.  Elčknerová Dana  
  VD1  
     
  FENY bílo-černá  
     
  třída štěňat  
16 Amy Ella ze Zlaté Olešnice CMKU/JCH/3529/14
  o. Leonek Buddhův Chin nar.29.11.2014
  m. Seikon Chin Untis  
  ch. Cozlová Jana Mgr.  
  m.  Cozlová Jana Mgr.   
  VN1  
     
17 Iballa Vendy Korsa CMKU/JCH/3576/14
  o. Xenshin Stříbrný Drak nar. 02.12.2014
  m. Akéla Vendy Korsa  
  ch. Zourková Václava Ing.  
  m.  Zourková Václava Ing.   
  VN2  
     
  třída dorostu: CMKU/JCH/3751/14
18 Iris Kutnohorských havířů nar. 10.10.2014
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia  
  m. Erioko od Dvou ořechů  
  ch. Kudrna Jaroslav  
  m.  Kudrnová Dominika  
  VN1 Nejlepší dorost  
  třída mladých:  
19 Quinna od Dvou ořechů CMKU/JCH/3462/14
  o. Flip od Dvou ořechů nar. 17.02.2014
  m. Simsalachin Kleoniki Mia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m.  Rosenthalová Světlana  
  V1 CAJC  
     
  mezitřída:  
20 Fialka z Medoušku CMKU/JCH/13
  o. Wendy od Dvou ořechů nar. 23.12.2013
  m. Cedra Veselý skřítek  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Šibravová Jana  
  odstoupila  
     
21 Waley Chin Untis CMKU/JCH/3353/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 21.04.2013
  m. Zuiko Daima Untis  
  ch. Janíčková Hana  
  m.  Dohnalová Romana  
  V1 Res. CAC  
     
  třída otevřená  
22 Heddy Berinela CMKU/JCH/3089/11/12
  o. Remi Berinela nar. 07.02.2011
  m. Megy Berinela  
  ch. Šibravová Jana  
  m.  Šibravová Jana  
  VD2  
     
23 Umimi Buddhův Chin CMKU/JCH/3298/12/13
  o. CIB Fantom ze Stříbrných nocí nar. 19.09.2012
  m. CH Natya Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m.  Janíček Stanislav  
  V1 CAC  
     
  třída vítězů:   
24 Diké Vendy Korsa  CMKU/JCH/3183/11/13
  o.Xenshin Stříbrný Drak nar. 21.11.2011
  m. Akéla Vendy Korsa  
  ch.  Zourková Václava Ing.  
  m.   Zourková Václava Ing.  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
25 U-Shinya Chin Untis CMKU/JCH/3310/12/13
  o. CH Rokishi Stříbrný drak nar.10.10.2012
  m.Pashmina Chin Untis  
  ch. Janíčková Hana  
  m.  Janíčková Hana  
  V2 Res.CAC  
     
  FENY - bílo-červená  
     
  třída mladých:  
26 Anjuli Red Untis  CMKU/JCH/3458/14
  o. Simsalachin Mambo El - Boy nar. 11.02.2014
  m. Quirlin Chin Untis  
  ch. Janíčková Hana  
  m. Janíčková Hana  
  V1  
     
  mezitřída:  
27 Ynota Bene Buddhův Chin CMKU/JCH/ 3424/13
  o.  Tymiánek Buddhův Chin nar. 04.09.2013
  m.CH  Natya Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m.  Janíček Stanislav  
  V1 CAC Vítěz barvy Nejlepší fena BOB  
     
28 třída otevřená  
  Zinami Stříbrný Drak CMKU/JCH/2941 /10    
  o. Seishiro Stříbrný Drak nar.22.03.2010
  m. Caramelka Sušský čert  
  ch. Dvořáková Alena Ing.   
  m.  Pácal Miroslav  
  V1 Res. CAC  
     
  třída vítězů  
29 Britney Spears Milba Bam CMKU/JCH/2667/09/10
  o. Okama od Mojského lesa nar. 07.08.2009
  m. Eminence Chin Untis   
  ch. Bambas Miloslav  
  m.  Pácal Miroslav  
  V1 Res CAC  
     
  třída čestná:   
30 Xirín od Dvou ořechů CMKU/JCH/2942/10/11
  o. Genji od Dvou ořechů  nar. 14. 04.2010
  m. CIB Fongare od Dvou ořechů    
  ch. Dolejšová Olga  
  m.  Rosenthalová Světlana  
  nepřítomná