Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Výsledky KV Charvátce - 08. 11. 2015

rozhodčí: Schemel Andreas - UK

 




  PSI bílo-černá  
  třída štěňat:  
1 Arin Větrný skřítek CMKUJCH/3641/15
  o. Kayo Berinela nar. 10. 06. 2015
  m. Iszi Berinela  
  ch. Kučerová Jitka  
  m. Kučerová Jitka  
  VN3  
     
2 Ritchie pod Rozhlednou CMKU/JCH/3628/15
  o: It´s Garry de la  Pempoul nar. 28. 05. 2015
  m: Matylda pod Rozhlednou  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m. Jesková Hana  
  VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ  
     
3 Romeo pod Rozhlednou CMKU/JCH/3629/15
  o: It´s Garry de la  Pempoul nar. 28. 05. 2015
  m: Matylda pod Rozhlednou  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m. Jesková Hana  
  VN2  
     
  třída dorostu:  
4 Badyánek Buddhův Chin CMKU/JCH/3612/15
  o: CH Simsalachin Poeto Mohito nar. 12. 02. 2015
  m: CH Natya Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. H a S. Janíčkovi  
  VN1, NEJLEPŠÍ DOROST  
     
5 Pluto pod Rozhlednou CMKU/JCH/3615/15
  o: Zantom Buddhův Chin nar. 02. 04. 2015
  m. CH Hetty pod Rozhlednou  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m. Körnerová Pavla Ing.  
  VN2  
     
6 Sadayiochi Alikana PKR.IX.-70234
  o. It´s Garry de la Baie de Pempoul nar. 20. 04. 2015
  m. Sumiko Akwamaryn  
  ch. Alina Krzeszowska  
  m. Panochová Jana  
  VN3  
     
  třída mladých  
7 Arthé ze Zlaté Olešnice CMKU/JCH3528/14
  o. Leonek Buddhův Chin nar. 29.11.2014
  m. Seikon Chin Untis  
  ch. Cozlová Jana Mgr.  
  m.  Cozlová Jana Mgr.  
  V1  
     
8 Wally od Dvou ořechů CMKU/JCH/3595/15
  o. Genji od Dvou ořechů nar. 06.02. 2015
  m .Ella Bubble Benteo Bohemia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m:  Rosenthalová Světlana  
  ABSENT  
     
  mezitřída:  
9 Simsalachin Sole Mio CMKU/JCH/3482/-14/13
  o. Chinnara´s Last Action Hero  nar. 13.11.2013
  m.Amy-Lee Princess of Moonlight Shadow   
  ch. Silvia D´Elicio   
  m.  Cozlová Jana Mgr.  
  V1, RES. CAC  
     
  třída otevřená:  
10 Kayo Berinela CMKU/JCH/3303/12
  o. Flip od Dvou ořechů nar.08.10.2012
  m. Petty Berinela  
  ch. Šibravová Jana  
  m.  Šibravová Jana  
  V1  
     
  třída vítězů:  
11 Jewel od Dvou ořechů CMKU/JCH/3292/12
  o. CIB, CH Laiko od Dvou ořechů nar.20.11.2012
  m. Xissi od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m.  Rosenthalová Světlana  
  V2, RES. CAC  
     
12 Simsalachin Poeto Mohito CMKU/JCH/3393-13/13
  o.  CH Vanistica Kenzo nar.23.02.2013
  m. JCH Simsalachin Gee Hye Lee  
  ch.  D ´Elicio Silvia  
  m. Janíčkovi H a S  
  V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, VÍTĚZ BARVY, BOB
     
  třída čestná:   
13 Uriáš od Dvou ořechů CMKU/JCH/2909/ 10    
  o. CH Zemstars Expert Design nar. 09.01.2010
  m. CIB CH Vivi od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncovi M + M  
  V1  
     
  PSI - bílo-červená  
  třída mladých:  
14 Daiki od Mirky CMKU/JCH/3563/14
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 26.10.2014
  m. Gebora od Dvou ořechů  
  ch. Hohenbergerová Miroslava  
  m. Hohenberger Jan  
  V1, CAJC  
     
15 Hiro z Medoušku CMKU/JCH/3533/14    
  o. Wendy od Dvou ořechů nar. 03.07.2014
  m. Zuza Berinela  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Kupková Alexandra  
  ABSENT  
     
  mezitřída:   
16 Gimli z Medoušku CMKU/JCH/3498/14
  o. Wendy od Dvou ořechů nar. 06.05.2014
  m. Daisy z Medoušku  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Maternová Ivana   
  VD2  
     
17 Taro od Dvou ořechů CMKU/JCH/3520/14
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 10.07.2014
  m. Aisuri Chin Benteo Bohemia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Straussová Zdena  
  V1, CAC  
     
  otevřená  
18 Xedorek Buddhův Chin CMKU/JCH/3359/13/14
  o. Tymiánek Buddhův Chin nar. 06.05.2013
  m. Cataika Chin Untis  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Pisárová Dana  
  V1, CAC  
     
19 Zantom Buddhův Chin CMKU/JCH/3425/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 06.10.2013
  m. Elienka Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Körnerová Pavla Ing.  
  V2, RES. CAC  
     
  třída vítězů:   
20 Diamond Sakurový kvítek CMKU/JCH/3155/11/12
  o. Igorek Buddhův Chin nar. 26.08.2011
  m. Elegance ze Stříbrných nocí  
  ch. Štěpánová Jitka  
  m. Štěpánová Jitka  
  V1  
     
  FENY bílo-černá  
  třída dorostu:  
21 Debora z Rosenthalu CMKU/JCH/3626/15
  o. Simsalachin King of Chin nar. 07.05.2015
  m. Barbie z Rosenthalu  
  ch. Rosenthalová Světlana  
  m. Rosenthalová Světlana  
  ABSENT  
     
22 Pretty Girl z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3607/15
  o: GCH Hiroshi Hito Akwamaryn  nar. 16.02.2015
  m: CIB E-Nyoko z Podhájské chaloupky  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Pechanová Jana  
  VN2  
     
23 Qedylana pod Rozhlednou CMKU/JCH/3624/15
  o. C.I.B. Dylan Born to Success  nar. 14.04.2015
  m: Yikiko Chan Belworth  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m.  Körnerová Pavla Ing.  
  VN1  
     
24 Wakana z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3611/15
  o: Mishamai Talk To Me nar. 19.03.2015
  m. Harmony De La Baie De Pempoul   
  ch. Panochová Jana  
  m. Panochová Jana  
  VN3  
     
  třída mladých  
25 Amy-Ella ze Zlaté Olešnice CMKU/JCH3529/14
  o. Leonek Buddhův Chin nar. 29.11.2014
  m. Seikon Chin Untis  
  ch. Cozlová Jana Mgr.  
  m. Cozlová Jana Mgr.  
  V1, CAJC,  BOJ  
     
26 Iballa Vendy Korsa CMKU/JCH/3576/14
  o. Xenshin Stříbrný drak nar. 02.12.2014
  m. Akela Vendy Korsa  
  ch. Zourková Václava Ing.  
  m. Zourková Václava Ing.  
  V2  
     
27 Iris Kutnohorských havířů CMKU/JCH3571/14
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 11.10.2014
  m.Erioko od Dvou ořechů  
  ch. Kudrna Jaroslav  
  m. Kudrna Jaroslav  
  ABSENT  
     
28 Nicolet Berinela  CMKU/JCH3593/15
  o. Kayo Berinela nar. 19.01.2015
  m. Megy Berinela  
  ch. Šibravová Jana  
  m. Šibravová Jana  
  V3  
     
29 Urri od Dvou ořechů CMKU/JCH3560/14
  o. El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 06.11.2014
  m. Derry od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Jelínková Jana  
  VD4  
     
30 Panaiko Stříbrný drak CMKU/JCJ/3467/14
  o: Franki Ered Luin nar. 29.08.2014
  m: Gejsha - Sajuri Stříbrný drak  
  ch. Dvořáková Alena Ing.  
  m. Nováková Milena   
  VD  
     
  mezitřída:   
31 Quinna od Dvou ořechů CMKU/JCH/3462/14
  o. Flip od Dvou ořechů nar. 17.02.2014
  m. Simsalachin Kleoniki Mia  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1, CAC  
     
  třída otevřená  
32 Farah Vendy Korsa CMKU/JCH/3363/13
  o. Xenshin Stříbrný drak nar. 29.04.2013
  m. Salli od Mojského lesa  
  ch. Zourková Václava Ing.  
  m. Zourková Václava Ing.  
  V2  
     
33 Isha z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/3317/12
  o. Hikaru z Květu Rhododendronu nar. 28.10.2012
  m. Aikiri Velkolosinský kvítek  
  ch. Pechanová Jana  
  m. Kučerová Jitka  
  V2, RES. CAC  
     
34 Matylda pod Rozhlednou CMKU/JCH/3391/13/15
  o. Dylan Born to Success nar. 19.05.2013
  m. Joshi Fumi Chin Untis  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m. Jesková Hana  
  VD4  
     
  třída vítězů:  
35 Iszi Berinela CMKU/JCH/3221/12
  o. Waldy Berinela nar. 23.01.2012
  m. Brenda z Medoušku  
  ch. Šibravová Jana  
  m. Kučerová Jitka  
  V1, RES. CAC  
     
  třída veteránů:  
36 Andromeda z Ariáku CMKU/JCH/2360/06/08
  o. Hotei Elegantia Morum nar. 07.04.2006
  m. Kai Ochi pod Měndou  
  ch. Cihlář Vladimír  
  m. Štěpánová Jitka  
  V2  
     
37 Yade od Dvou ořechů CMKU/JCH/2285/05/07
  o. Sotto Kai od Dvou ořechů nar. 26. 7. 2005
  m. Dahlia od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1, BOV  
     
  FENY bílo-červená  
  třída dorostu:   
38 Zana od Dvou ořechů CMKU/JCH/ 3617/15
  o.  Simsalachin King of Chin nar. 19.02.2015
  m. Uriel od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  VN1  
     
39 Zara od Dvou ořechů CMKU/JCH/ 3618/15
  o.  Simsalachin King of Chin nar. 19.02.2015
  m. Uriel od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  VN2  
     
  třída mladých  
40 Daizy Madaja-Chin CMKU/JCH/ 3547/14/15
  o.Kornel ze Stříbrných nocí  nar. 26.09.2014
  Anisette Assy Madaja Chin  
  ch. Pisárová Dana  
  m. Pisárová Dana  
  V1  
     
  třída otevřená  
41 Akemi Minamoto CMKU/JCH/3322/12
  o. Yamori od Dvou ořechů nar.10.12.2012
  m. Britney Spears Milba Bam  
  ch. Pácal Miroslav  
  m. Pácal Miroslav   
  V2  
     
42 Zorthé Buddhův Chin CMKU/JCH/3426/13
  o. CIB, CH Fantom ze Stříbrných nocí nar. 06. 10.2013
  m. Elienka Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. Kučerová Jitka  
  V3  
     
43 Zinami Stříbrný drak CMKU/JCH/2941/10
  o. Seishiro Stříbrný drak nar. 22.03.2010
  m. Caramelka Sušský čert  
  ch. Dvořáková Alena Ing.  
  m. Pácal Miroslav  
  V1, CAC  
     
  třída vítězů  
44 Ynota Bene Buddhův Chin CMKU/JCH/ 3424/13/14
  o.  Tymiánek Buddhův Chin nar. 04.09.2013
  m.CH  Natya Buddhův Chin  
  ch. Janíček Stanislav  
  m. H a S. Janíčkovi  
  V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ,  BOS