Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

VÝSLEDKY KV 31. 3. 2019

Výsledky KV 31. 3. 2019 Lubná u Rakovníku , rozhodčí : Herbert Hess
 
psi VN1, NEJLEPŠÍ DOROST třída dorostu
1 VALENTINO ROSSI BALTIC SAND, CMKU/JCH/zatím v řízení, 20.9.2018
o: Kosmos Baltic Sand m: Simone Ni-Co-Lo
ch: Rakowska Danuta maj: Pechanová Jana
 
psi VD2 mezitřída
2 MASAAKI BUZIACZEK, CMKU/JCH/3895/-17/17, 5.5.2017
o: Poker Rajton- Bost m: Charleston Massumi
ch: Pisarska Anna maj: Michalcová Radka
 
psi V2 třída otevřená
3 BACHI KURO SHIRO MANAMI CHIN, CMKU/JCH/3683/15, 17.9.2015
o: Sanny od Dvou ořechů m: Chichi Canel z Podhájské chaloupky
ch: Jelínková Jana maj: Jelínková Jana
NENASTOUPIL
 
4 ERIC od DVOU OŘECHŮ, CMKU/JCH/3733/16/17, 9.2.2016
o: Simsalachin King of Chin m: Ella Bublle Benteo Bohemia
ch: Dolejšová Olga maj: Šindelková Lucie
V1, CAC
 
5 IZZY DOG-LOME, CMKU/JCH/3791/16, 15.7.2016
o: Benjiro Kět Ósaky m: HEJDI Z CHAIRÉ
ch: Krsová Jiřina maj: Michalcová Radka
VD3
 
6 KAYO BERINELA, CMKU/JCH/3303/12/13, 8.12.2012
o: Flip od Dvou ořechů m: Petty Berinela
ch: Šibravová Jana maj: Šibravová Jana
psi V1, RES.CAC třída vítězů
 
7 ARIN VĚTRNÝ SKŘÍTEK CMKU/JCH/3641/15, 10.6.2015
o: Kayo Berinela m: CH Iszi Berinela
ch: Kučerová Jitka maj: Kučerová Jitka
V1, CAC, NEJLEPŠÍ PES, BOB
 
8 HIN SATORI PAVEL PREKRASNIY , CMKU/JCH/3821/-17/17, 8.2.2017
o: We-Syng We-Syng Great Expectations m: Yuvelirnaja Rabota iz Doma Tajur
ch: Schevcenko Elena maj: Rosenthalová Světlana
psi V1 třída čestná
 
9 TARO od DVOU OŘECHŮ, CKMU/JCH/3520/14/15, 10.7.2014
o: El Díos Del Rey Benteo Bohemia m: Aisuri Chin Benteo Bohemia
ch: Dolejšová Olga maj: Straussová Zdena
feny N1 třída štěňat
 
10 BERENIKÉ z LETNÍCH NOCÍ, CMKU/JCH/3949/18, 18.10.2018
o: Elliot von Reifra Von Reifra m: Fay od Dvou ořechů
ch: Straussová Zdena maj: Straussová Zdena
N2
 
11 WARHOLLIA pod ROZHLEDNOU, CMKU/JCH/3946/18, 13.10.2018
o: Hiroshi Hito Akwamaryn m: Asashi Ai No Mitsu Go Imperium Auri
ch: Körnerová Pavla maj: Körnerová Pavla
feny NENASTOUPILA třída dorostu
 
12 ISIS od DVOU OŘECHŮ, CMKU/JCH/3934/18, 5.7.2018
o: Hin Satori Prekrasniy Pavel m: Simsalachin Kleoniki Mia
ch: Dolejšová Olga maj: Rosenthalová Světlana
NENASTOUPILA
 
13 IZANAMI od DVOU OŘECHŮ, CMKU/JCH/3935/18, 5.7.2018
o: Prekrasniy Pavel Hin Satori m: Kleoniki Mia Simsalachin
ch: Šibravová Jana Dolejšová Olga maj: Šibravová Jana
feny V3 třída mladých
 
14 FEEBE z ROSENTHALU, CMKU/JCH/3874/17, 13.10.2017
o: Jewel od Dvou ořechů m: Quinna od Dvou ořechů
ch: Rosenthalová Světlana maj: Šindelková Lucie
V1, CAJC
 
15 FREYA ze ZUBŘÍCH LESŮ, CMKU/JCH/3917/18, 5.4.2018
o: Omikudzi Gvarneri m: Ella Raani Benteo Bohemia
ch: Elčknerová Dana maj: Elčknerová Pavla
V2
 
16 GRACE z ROSENTHALU, CMKU/JCH/3931/18, 30.6.2018
o: Hin Satori Prekrasniy Pavel m: Darling z Rosenthalu
ch: Rosenthalová Světlana maj: Jelínková Jana
 
 
feny V1, CAC mezitřída
17 HONEY LEE od DVOU OŘECHŮ, CMKU/JCH/3844/17, 2.5.2017
o: El Dios Del Rey Beneto Bohemia m: Kleoniki Mia Simsalachin
ch: Dolejšová Olga maj: Kučerová Jitka
 
feny VD4 třída otevřená
18 ELÍRA ze ZUBŘÍCH LESŮ, CMKU/JCH/3759/16, 9.6.2016
o: Akim ze Zubřích lesů m: Ella Raani Benteo Bohemia
ch: Elčknerová Dana maj: Elčknerová Pavla
V2, RES. CAC
 
19 CHICHI CHANEL z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY, CMKU/JCH/3256/12, 6.4.2012
o: Flip od Dvou ořechů m: Xaiumi Stříbrný drak
ch: Pechanová Jana maj: Jelínková Jana
V3
 
20 REGA BERINELA, CMKU/JCH/3862/17, 17.8.2017
o: Kayo Berinela m: Cherry Berinela
ch: Šibravová Jana maj: Šibravová Jana
V1, CAC
 
21 SAJURI STŘÍBRNÝ DRAK, CMKU/JCH/3745/16, 28.3.2016
o: Franki Ered Luin m: Yukiko Hvězda Pamiru
ch: Dvořáková Alena maj: Slaninová Miroslava
feny V1, CAC, NEJLEPŠÍ FENA, BOS třída vítězů
 
22 RYOKO z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY, CMKU/JCH/3663/15, 6.8.2015
o: Hiroshi Hito Akwamaryn m: Xaiumi Stříbrný drak
ch: Pechanová Jana maj: Körnerová Pavla
V2, RES. CAC
 
23 ZIA-ZITTA z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY, CMKU/JCH/3820/17, 31.1.2017
o: C.I.B Hiroshi Hito Akwamaryn m: C.I.B Jingels z Podhájské chaloupky
ch: Pechanová Jana maj: Pechanová Jana
 
feny V1, BOV třída veteránů
24 ELISS Berinela, CMKU/JCH/2957/10/12, 2.5.2010
o: FLIP od Dvou ořechů m: JULIA Berinela
ch: Šibravová Jana maj: Holubová Iva
 
 
SOUTĚŽE:
Junior handling 9-13 let
1. MÍSTO Samuel Trávníček, japan chin
Junior handling 13-17 let
 
1. MÍSTO Tereza Straussová , japan chin
Nejlepší pár psů 2. místo
Valentino Rossi, Zia-Zitta, japan chin
Jana Pechanová
 
1 místo
Arin Větrný skřítek, Honey Lee Od Dvou ořechů
Jitka Kučerová