Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

Výsledky KV 25. 2. 2017 Praha




  Výsledky KV 25. 2. 2017 Praha  
  rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná  
     
  PSI  
  třída štěňat  
1 BOTAN z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3800/16
  o.  I´ts Garry de La Baie De Pempoul nar. 23.10.2016
  m. Reiko Koroley z Květu Rhododendronu bílo-černý
  ch. Panochová Jana  
  m. Panochová Jana  
  VN1  
     
  třída dorostu   
2 Spindulis DIJON  
  o.  Astragus Grenadin CMKU/JCH3802/-16/16
  m. Gemmei Gaya  nar. 28.06.2016
  ch. Rukas Galina bílo-černý
  m. Pechanová Jana  
  VN1  
     
  třída mladých   
3 BACHI KURO SHIRO Manami Chin CMKU/JCH/3383/15 
  o.  Sanny od Dvou ořechů nar.17. 09. 2015
  m. Chi Chi Chanel z Podhájské chaloupky bílo-černý
  ch. Jelínková Jana  
  m. Jelínková Jana  
  V1, CAJC  
4 Delis Sakura TOKIO RKF VRV 524
  o.  Delis Sakura Kot Samson ot Imperium Auri nar.11. 05. 2016
  m. Delis Sakura Amagumo bílo-černý
  ch. Tsygankova Elena  
  m. Nagyová Jana  
  VD4  
5 ERIC od Dvou ořechů CMKU/JCH/3733/15 
  o.  Simsalachin King of Chin nar.09. 02. 2016
  m. Ella Buble Benteo Bohemia bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Šindelková Lucie  
  V3  
6 Jesandakai NO ANSO NEEDED AT 02196203
  o.  Lishinto Azbo nar.08. 03. 2016
  m. Jesandakai Miss Sassypants bílo-černý
  ch. Jessie Smith  
  m. Ješková Hana  
  VD  
7 SID pod Rozhlednou CMKU/JCH/3755/16 
  o.  Dylan Born to Success nar.19. 04. 2016
  m. Joshi Fumi Chin Untis bílo-černý
  ch. Kornerová Pavla Ing.  
  m.  Kornerová Pavla Ing.  
  V2  
     
  mezitřída  
8 ARIN Větrný skřítek CMKUJCH/3641/15
  o.  Kayo Berinela nar. 10. 06. 2015
  m. Iszi Berinela bílo-černý
  ch. Kučerová Jitka  
  m. Kučerová Jitka  
  V1 CAC Vítěz barvy bílo-černý pes  
9 SADAYOICHI Alikana CMKU/3727/16/-16/15/16
  o.  I´ts Garry De La Baie De Pempoul nar. 20.04.2015 
  m. Sumiko Akvamarin  bílo-černý
  ch. Krzeszowska Alina   
  m. Panochová Jana  
  V2 Res. CAC  
     
  třída otevřená  
10 KAYO Berinela CMKU/JCH/3303/12
  o.  Flip od Dvou ořechů nar.08.01.2012
  m. Petty Berinela bílo-černý
  ch. Šibravová Jana  
  m.  Šibravová Jana  
  VD3  
11 Omikudzi GWARNERI CMKU/JCH/3603/15/14
  o.  Omikudzi Graf Orlov nar. 30.09. 2014
  m. Omikudzi Bravia Fortunata bílo-černý
  ch. E a N Shillovy  
  m: Rosenthalová Světlana  
  V1 CAC  
12 VALDY od Dvou ořechů CMKU/JCH/3292/14
  o.  Acroy od Dvou ořechů nar.20.11.2014
  m. Baby Love Chin Benteo Bohemia bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Osmíková Markéta  
  V2  
     
  třída vítězů  
13 TARO od Dvou ořechů CMKU/JCH/3520/14
  o.  El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 10.07.2014
  m. Aisuri Chin Benteo Bohemia bílo-červený
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Straussová Zdena  
  V1 CAC VKV Vítěz barvy bílo- červený pes BOB  
     
  třída veteránů  
14 LAIKO od Dvou ořechů CMKU/JCH/2648/09
  o.  Allstela Arminio nar.01.01.2008
  m. Xisi od Dvou ořechů bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncovi M + M  
  V1  
     
  třída čestná  
15 URIÁŠ od Dvou ořechů CMKU/JCH/2909/10    
  o.  Zemstars Expert Design nar. 09.01.2010
  m. Vivi od Dvou ořechů bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncovi M + M  
  V1  
     
  třída mimo konkurenci  
16 DOMINICK od Dvou ořechů CMKU/JCH/3187/11    
  o.  Yamori od Dvou ořechů nar. 10.10.2011
  m. Monella Del Sadani Made in Italy bílo-černý
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Hroncovi M+M  
     
  FENY  
  třída štěňat  
17 BIOKO z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3801/16
  o.  I´ts Garry de La baie De Pempoul nar. 23.10.2016
  m. Reiko Koroley z Květu Rhododendronu bílo-černá
  ch. Panochová Jana  
  m. Ješková Hana  
  VN1  
18 ZIA z Květu Rhododendronu CMKU/JCH/3796/16
  o.  Sadayochi Alikana nar. 15.09.2016
  m. Wakana z Květu Rhododendronu  bílo-černá
  ch. Panochová Jana  
  m.  Panochová Jana  
  VN1 NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ  
     
  třída dorostu  
19 Hin Satori KATARINA RKF 4599480
  o.  Hin Satori Vostriy Mech nar. 28.07.2016 
  m. Hin Satori Ti Aj Shi    bílo-černá
  ch. Schevcenko Elena  
  m. Rosenthalová Světlana  
  VN1 NEJLEPŠÍ DOROST  
     
  třída mladých  
20 ELEANOR od Dvou ořechů  CMKU/JCH/3734/16 
  o.  Simsalachin King of Chin nar.09. 02. 2016
  m. Ella Buble Benteo Bohemia bílo-červená
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Šindelková Lucie  
  V3  
21 FAY od Dvou ořechů  
  o.  Genji od Dvou ořechů  
  m. Cassandra Chin Benteo Bohemia CMKU/JCH/3736/16
  ch. Dolejšová Olga nar. 15.02.2016
  m. Straussová Zdena bílo-černá
  V1 CAJC BOJ  
22 SAJURI Stříbrný Drak CMKU/JCH/3745/16
  o.  Franki Ered Luin nar. 28.03.2016
  m. Yukiko Hvězda Pamiru bílo-červená
  ch. Dvořáková Alena Ing.  
  m. Hejnová Veronika  
  V2  
     
  mezitřída  
23 AYAKA Chin Věčné štěstí CMKUJCH/3682/15
  o:  Simsalachin King of Chin nar. 19.08. 2015
  m: Hotaru od Dvou ořechů bílo-červená
  ch. Nagyová Jana  
  m. Nagyová Jana  
  nenastoupila  
24 ORETA Berinela CMKUJCH/3697/15
  o:  Waldy Berinela nar. 03.10. 2015
  m: Cassandra Nefritový šperk bílo-černá
  ch. Šibravová Jana  
  m. Šibravová Jana  
  V1  
     
  třída otevřená  
25 MATYLDA pod Rozhlednou CMKU/JCH/3391/13/15
  o.  Dylan Born to Success nar. 19.05.2013
  m. Joshi Fumi Chin Untis bílo-černá
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  m. Ješková Hana  
  V3  
26 NIKOLET Berinela  CMKU/JCH3593/15
  o.  Kayo Berinela nar. 16.01.2015
  m. Megy Berinela bílo-černá
  ch. Šibravová Jana  
  m. Šibravová Jana  
  VD4  
27 URRI od Dvou ořechů CMKU/JCH3560/14
  o.  El Dios Del Rey Benteo Bohemia nar. 06.11.2014
  m. Derry od Dvou ořechů bílo-černá
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Jelínková Jana  
  V2 Res. CAC  
28 ZANA od Dvou ořechů CMKU/JCH/ 3617/15
  o.  Simsalachin King of Chin nar. 19.02.2015
  m. Uriel od Dvou ořechů bílo-červená
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1, CAC, VKV, Vítěz barvy bílo-červená fena BOS  
     
  třída veteránů  
29 JOSHI Fumi Chin Untis CMKU/JCH/2713/08
  o.  Baahir z Ariáku nar. 22.10.2008
  m. Zuiko Damia Untis bílo-černá
  ch. Janíčková Hana  
  ch. Körnerová Pavla Ing.  
  V1, BOV