Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů » Klub

JAK NA TO?

Co je třeba udělat pro uvedení mé chov. stanice do seznamu CHS?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (Název CHS,jméno chovatele, kontaktní údaje včetně emailu a případně i webových stránek) na náš email:  o.dolejsova@seznam.cz  rámci možností bude stanice přidána během následujících 48hodin.
 
Co je třeba udělat pro vystavení krycího listu pro moji chovnou fenu ?
popsáno v sekci chov
Upozornění:
Změna způsobu úhrady za použití krycího listu. Tento poplatek je ve výši 300,- Kč / expres 500,-/ a bude jej hradit majitel feny, pokud fena zabřezne, spolu s platbou za zapsaná štěňata - á 75,- za štěně. Tato úprava je z toho důvodu, že někteří majitelé fen používají ke krytí psa z jiného klubu, případně ze zahraničí, neuhradili nebo se nedohodli s majitelem psa o úhradě poplatku. Je na dohodě obou stran jak se o úhradu poplatku rozdělí. Potvrzení o úhradě je možné zaslat až s přihláškou k zápisu štěňat.
 
Co je třeba udělat pro uvedení mého psa v galerii šampiónů (Junior šampion, Český šampion, Grand šampion, Interšampion) ?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (jméno psa, datum narození, rodiče, odkaz na váš web) a pěknou fotkou na náš email kingove@gmail.com
V rámci možností bude pejsek přidán do galerie během následujících 5 dnů.