Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů

18.11.2017 KV Praha - CZ výsledky

rozhodčí LORRAINE GILLHESPY (UK)
 
psi                                                                                                     třída dorostu
1          HONEY LEO od Dvou ořechů, CMKU/JCH/3843/17,  2.5.2017
o: El Díos Del Rey Benteo Bohemia    m: Simsalachin Kleoniki Mia
ch: Dolejšová Olga    maj: Šindelková Lucie
nenastoupil
 
2          MASAAKI Buziaczek, oPP zažádáno,  5.5.2017
o: Poker Rajton Bost    m: Charleston Massumi
ch: Pisarska Anna    maj: Michalcová Radka
psi       VN1, Nejlepší dorost                       
                                                                                                          mezitřída
3          DIJON Spindulys, CMKU/JCH/3802/-16/16,  28.6.2016
o: Astragus Grenadin Astragus    m: Gemmei Gaya  Akwamaryn
ch: Rukas Galina    maj: Pechanová Jana
VD2
 
4          ERIK od Dvou ořechů, CMKU/JCH/157/11,  9.2.2016
o: Hin Satori Seiko Suru Tayjo    m: Dolly Nefritový šperk
ch: Dolejšová Olga    maj: Šindelková Lucie
V1, CAC
psi                                                                                                      třída mladých
5          GIMMI LEE Madaja-Chin, CMKU/JCH/3811/16,  15.11.2016
o: Kornel ze Stříbrných nocí    m: Bonny Lee Chin Benteo Bohemia
ch: Pisárová Dana    maj: Pisárová Dana Lomíková Mária MUDr.
VD3
 
6          IZZY DOG-LOME, CMKU/JCH/3791/16,  15.7.2016
o: Benjiro Květ Ósaky    m: Heidi z Chairé
ch: Krsová Jiřina    maj: Michalcová Radka
V2
 
7          PAVEL Prekrasniy Hin Satori, CMKU/JCH/3821/-17/17,  8.2.2017
o: We-Syng   We-Syng Great Expectations    m: Yuvelirnaja Rabota  iz Doma Tajur
ch: Schevcenko Elena    maj: Rosenthalová Světlana
V1, CAJC, Vítěz barvy, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB
 
psi                                                                                                     třída otevřená
8          BACHI KURO SHIRO Manami Chin, CMKU/JCH/3683/15,  17.9.2015
o: Sanny od Dvou ořechů    m: Chichi Chanel z Podhájské chaloupky
ch: Jelínková Jana    maj: Jelínková Jana
D
 
9          GWARNERI Omikudzi, CMKU/JCH/3603/-15/14,  30.9.2014
o: Graf Orlov Omikudzi    m: Bravia Fortunata Omikudzi
ch: Shilovy E + N    maj: Rosenthalová Světlana
VD3
 
10        KAYO Berinela, CMKU/JCH/3303/12/13,  8.12.2012
o: Flip od Dvou ořechů    m: Petty Berinela
ch: Šibravová Jana    maj: Šibravová Jana
D
 
11        NAGY Berinela, CMKU/JCH/3592/15/16,  16.1.2015
o: Kayo Berinela    m: Megy Berinela
ch: Šibravová Jana    maj: Šibravová Jana
odstoupil
 
12        SID pod Rozhlednou, CMKU/JCH/3755/16,  19.4.2016
o: Dylan Born to Success    m: Joshi Fumi Chin Untis
ch: Körnerová Pavla    maj: Körnerová Pavla
V1, CAC
 
13        XEDOREK Buddhův Chin, CMKU/JCH/3359/13/14,  6.5.2013
o: TymiánekK Buddhův Chin    m: Cataika CHIN Untis
ch: Janíček Stanislav    maj: Pisárová Dana
V2, Res. CAC
 
psi                                                                                                     třída vítězů
14        CH. Arin Větrný skřítek, CMKU/JCH/3641/15,  10.6.2015
o: Kayo Berinela    m: CH Iszi  Berinela
ch: Kučerová Jitka    maj: Kučerová Jitka
VD2
 
15        TARO od Dvou ořechů, CKMU/JCH/3520/14/15,  10.7.2014
o: El Díos Del Rey Benteo Bohemia   m: Aisuri Chin  Benteo Bohemia
ch: Dolejšová Olga    maj: Straussová Zdena
V1, CAC, Vítěz barvy, Klubový vítěz
 
psi                                                                                                     třída veteránů
16        HIKARU Z Květu Rhododendronu, CMKU/JCH/2859/09/10,  10.8.2009
o: Talk To Me  Mishamai    m: Bidžin Z Květu Rhododendronu
ch: Panochová Jana    maj: Panochová Jana
V1
 
17        XENDY Berinela, CMKU/JCH/2707/08/09,  17.9.2008
o: Remi Berinela    m: Julia Berinela
ch: Šibravová Jana    maj: Šibravová Jana
VD2
 
feny                                                                                                  třída dorostu
18        HONEY LEE Od Dvou ořechů, CMKU/JCH/3844/17,  2.5.2017
o: El Dios Del Rey Beneto Bohemia    m: Kleoniki Mia Simsalachin
ch: Dolejšová Olga    maj: Kučerová Jitka
VN1
 
feny                                                                                                  mezitřída
19        ELÍRA ze Zubřích lesů, CMKU/JCH/3759/16,  9.6.2016
o: Akim ze Zubřích lesů    m: Ella Raani Benteo Bohemia
ch: Elčknerová Dana    maj: Elčknerová Pavla
VD3
 
20        FAY od Dvou ořechů, CMKU/JCH/3736/16,  15.2.2016
o: Genji od Dvou ořechů    m: Cassandra Chin Benteo Bohemia
ch: Dolejšová Olga    maj: Straussová Zdena
V2 Res. CAC
 
21        SAJURI Stříbrný drak, CMKU/JCH/3745/16,  28.3.2016
o: Franki Ered Luin    m: YUKIKO Hvězda Pamiru
ch: Dvořáková Alena    maj: Hejnová Veronika
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                                                  třída mladých
22        CERIA MICHIKO Manami Chin, CMKU/JCH/3771/16,  30.10.2016
o: Akina Miyako Manami Chin    m: Chichi Chanel  z Podhájské chaloupky
ch: Jelínková Jana    maj: Jelínková Jana
V2
 
23        ZIA z Květu Rhododendronu, CMKU/JCH/3796/16,  15.9.2016
o: Sadayoichi Alikana    m: Wakana z Květu Rhododendronu
ch: Panochová Jana    maj: Panochová Jana
V3
 
24        ZIA - ZITTA z Podhájské chaloupky, CMKU/JCH/3820/17,  31.1.2017
o: C.I.B Hiroshi Hito Akwamaryn    m: C.I.B Jingels  z Podhájské chaloupky
ch: Pechanová Jana    maj: Pechanová Jana
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Vítěz barvy
 
feny                                                                                                  třída otevřená
25        CHICHI CHANEL z Podhájské chaloupky, CMKU/JCH/3256/12,  6.4.2012
o: Flip  od Dvou ořechů    m: Xaiyumi Stříbrný drak
ch: Pechanová Jana    maj: Jelínková Jana
V1, CAC
 
26        JCH ZORTHÉ Buddhův Chin, CMKU/JCH/3426/13,  6.10.2013
o: Fantom ze Stříbrných nocí    m: Elienka Buddhův Chin
ch: Janíček Stanislav    maj: Kučerová Jitka
V2, Res. CAC
 
27        NIKOLET Berinela, CMKU/JCH/3593/15/16,  16.1.2015
o: Kayo Berinela    m: Megy Berinela
ch: Šibravová Jana    maj: Šibravová Jana
D
feny                                                                                                  třída vítězů
28        AMY-ELLA ze Zlaté Olešnice, CMKU/JCH3529/14/16,  29.11.2014
o: Leonek Buddhův Chin    m: Seikon Chin Untis
ch: Cozlová Jana    maj: Cozlová Jana
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
 
29        HALLI Berinela, CMKU/JCH/3088/11/15,  7.2.2011
o: Remi Berinela    m: Megy Berinela
ch: Šibravová Jana    maj: Šibravová Jana
VD4
 
30        ISZI Berinela, CMKU/JCH/3221/12,  23.1.2012
o: Waldy Berinela    m: Brenda  z Medoušku
ch: Šibravová Jana    maj: Kučerová Jitka
V3
 
31        RYOKO z Podhájské chaloupky, CMKU/JCH/3663/15,  6.8.2015
o: Hiroshi Hito Akwamaryn    m: Xaiyumi Stříbrný drak
ch: Pechanová Jana    maj: Körnerová Pavla
V2, Res. CAC
 
feny                                                                                                  třída čestná
32        CH. ISHA z Podhájské chaloupky, CMKU/JCH/3317/12,  28.10.2012
o: Hikaru z Květu Rhododendronu    m: Aikiri Velkolosinský kvítek
ch: Pechanová Jana    maj: Kučerová Jitka
V1
 
feny                                                                                                  třída veteránů
33        ELIŠKA z Mokropeské zahrady, CMKU/JCH/2370/06,  5.4.2006
o: Happy Berinela     m: Zukemi Hvězda Pamiru
ch: Vaníčková Gabriela    maj: Panochová Jana
V1, BOV
 
34        FUKAIH Inshsyo de Imperium Auri, CMKU/JCH/2847/09,  25.2.2009
o: Happy Cosmos  JP Kaiyou    m: Eytsukimi Karlavanen
ch: Durand Světlana    maj: Rosenthalová Světlana
odstoupila
 
 
                                                    
                                                              Soutěže:
 
                                          Junior handling I. sk. 9 – 13 let
                                          SAMUEL TRÁVNÍČEK / JAPAN CHIN
 
                                          Junior handling I. sk. 13- 17 let
                                         TEREZA STRAUSSOVÁ / JAPAN CHIN 
 
                                          Nejlepší pár psů :
                                         KUČEROVÁ JITKA : Arin Větrný skřítek / Iszi Berinela
 
                                          Nejlepší chovatelská skupina:
                                          JANA ŠIBRAVOVÁ  - BERINELA